Ресторан «Ранчо»

Паб-ресторан РанчоЗанурене в зелень садів ранчо оточують ячмінні поля. Засмаглий прикажчик жене до річки табун коней. Легковажні реготухи-південки ховаються під капелюшками від палючого сонця. І тільки садиба у Вікторіанському стилі дарує рятівну тінь. Під звуки патефона, розпалюючи сигару і потягуючи витриманий бурбон, власник великого ранчо перечікує в шкіряному кріслі післяобідній спеку і читає свіжу пресу, прикидаючи вірогідність війни між Північчю і Півднем ...

Ресторан «Ранчо» - кращий гастрономічний заклад Лівого берега Києва, перейнятий культурою Нового Світу, а точніше, - романтикою південних американських штатів. Тепла і гостинна Джорджія розкриває Вам свої обійми ... Цей ресторан своїм інтер'єром, меню і, головне, атмосферою, нагадує про той час, яке вже не повернути, про молоду країну, в якій живуть персонажі Маргарет Мітчелл і О. Генрі.

Теплий інтер'єр, привітний персонал, домашні ситні страви, майстерно створені шеф-кухарем, фірмові салати і традиційні американські десерти не залишать Вас байдужим.

Ресторан чекає на своїх гостей, пропонуючи трапезу і відпочинок, які по достоїнству оцінить як новосвітський джентльмен, так і витончена дама.

Ми працюємо щоденно з 10 ранку до 2 години ночі.

З питаннями звертайтеся за телефоном: +38 (044) 547 76 49

Ми працюємо щодня з 10 до 20 години.
Наша адреса: Київ, пр. Маяковського, 26.
Карта проїзду
План поверхів
© 2010 ТД Полюс